Regeneracja pomp LPI VIALLE

Oferujemy pełny zakres usług w zakresie serwisowania instalacji holenderskiej firmy Vialle.

Od początku działalności naszej firmy zajmujemy się regeneracją pomp systemu ciekłego wtrysku gazu LPI Vialle. Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.
Zajmujemy się regeneracją pomp Vialle, zarówno starego typu, montowanych w autach produkowanych od 1994 r. do 1999 r., jak i nowszych, montowanych w autach produkowanych od 2000 r.
Aby użytkować instalację LPi bez ryzyka jej uszkodzenia czy niektórych problemów, które mogą wystąpić podczas samej eksploatacji, warto o nią odpowiednio zadbać wcześniej.
Regenerowane pompy są pełnowartościowe i zachowują wszystkie pierwotne funkcje. Regeneracja pompy Vialle polega na wymianie mechaniki, która stanowi 90 % konstrukcji pompy, co zapewnia długą i bezawaryjną eksploatację. Na całość usługi udzielamy 24. miesięcznej gwarancji.
Istnieje również możliwość zdalnej naprawy, polegającej na przesłaniu firmą kurierską pompy LPI Vialle, która po naprawie zostaje odesłana klientowi. Niezbędne jest wcześniejsze zdiagnozowanie usterki, co może nastąpić, po bardzo wnikliwej rozmowie telefonicznej naszego fachowca z klientem.

  • kompleksowy przegląd instalacji (jeżeli nie wiesz kiedy był robiony po raz ostatni lub jeżeli się zbliża jego termin – przegląd ograniczy ryzyko kosztownej naprawy);
  • regenerację pompy gazu (w przypadku, kiedy została uszkodzona na skutek niewykonania przeglądu lub innych czynników niezależnych od Ciebie jako właściciela);
  • diagnostykę komputerową systemu (w przypadku kiedy podejrzewasz ,że instalacja nie pracuje tak jak powinna);
  • weryfikację stanu wtryskiwaczy gazowych (szczelność, zamocowanie, uszczelnienie – jeżeli masz np. problem z uruchomieniem silnika po dłuższym postoju i musisz „długo kręcić” rozrusznikiem);
  • wykonanie innej naprawy serwisowej związanej z problemami w użytkowaniu VIALLE LPi;

A może Twoja instalacja gazowa w ogóle nie działa od momentu zakupu samochodu?

(dotyczy to głównie samochodów sprowadzonych z zachodu) –

Zdiagnozujemy problem i przywrócimy prawidłowe funkcjonowanie!